MIKOŁAJKI + GIŻYCKO + AUGUSTÓW + REJS PO ŚNIARDWACH


27.09.2019

EŁK : jest trzecim co do wielkości miastem Warmii i Mazur; leży pośród lasów, jezior i rzek, we wschodniej części województwa warmińsko–mazurskiego, na Pojezierzu Ełckim. Położenie miasta na brzegu jeziora Ełk, a także duża ilość terenów zielonych nadają mu unikalny charakter i są atutami o dużym znaczeniu turystycznym i ekologicznym.

ZAKWATEROWANIE : obiekt położony w Ełku, ok. 200 m od jeziora oraz bezpośrednio przy krytej pływalni; pokoje 3-os. Z ŁAZIENKAMI i NOWYMI MEBLAMI;; obiekt o dużej przestrzeni; świetlica (tenis stołowy); kompleks boisk sportowych (w tym NOWY ORLIK ! ); SALA KOMPUTEROWA Z INTERNETEM ! 3 posiłki dziennie+podwieczorek.

PROGRAM KOLONII : całodzienna wycieczka autokarowa „Szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich”: GIŻYCKO (Kanał Łuczyński-jedyny w Polsce-most obrotowy), MIKOŁAJKI (port jachtowy), JEZIORO NIEGOCIN, JEZ. ŚNIARDWY-REJS STATKIEM !; całodzienna wycieczka krajoznawcza do AUGUSTOWA i PUSZCZY AUGUSTOWSKIEJ (Rynek Zygmunta Augusta; słynna śluza na Kanale Augustowskim; wycieczka piesza-Sanktuarium Maryjne nad Jez. Studzienicznym, które w 1999r. odwiedził Jan Paweł II; wycieczka piesza po Puszczy Augustowskiej-jeden z największych kompleksów leśnych w Polsce, a zarazem główna atrakcja przyrodnicza Mazur); korzystanie ze strzeżonego kąpieliska; wycieczki piesze po okolicy połączone z poznawaniem zabytków; udział w imprezach letnich organizowanych przez Ełckie Centrum Kultury; ognisko z pieczeniem kiełbasek; dyskoteki; gry i zabawy kolonijne.

Wyżywienie : 3 posiłki dziennie + podwieczorek.
Ubezpieczenie od NNW w Signal Iduna Polska SA TU.
Transport : autokar.

Oferta przeznaczona jest dla grup zorganizowanych. Istnieje jednak możliwość dołączenia do grupy indywidualnie zgłoszonych uczestników. Wówczas osobom zainteresowanym podajemy terminy turnusów, miejsce wyjazdu oraz cenę za dany turnus.

Wyjazdy autokarów WOJDYŁO TRAVEL z województw : wielkopolskiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, mazowieckiego, opolskiego, dolnośląskiego i pomorskiego.

y>