Kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży w górach 2020


27.09.2019

1. TATRY POLSKIE

MURZASICHLE k. ZAKOPANEGO : znany ośrodek wypoczynkowy, położonyu stóp Tatrzańskiego Parku Narodowego, między Zakopanem a Białką Tatrzańską. Roztacza się stąd przepiękny widok na Tatry. W odległości 6 km znajduje się stolica polskich gór, Zakopane.

ZAKWATEROWANIE : obiekt kolonijny w Murzasichle k. Zakopanego; estetyczne kilkuosobowe pokoje z łazienkami i TV; jadalnia; świetlica z TV; ping-pong; miejsce na grill i ognisko. Wydzielone miejsce do gier zespołowych.

B A R D Z O   Z A D O W O L E N I   K O L O N I Ś C I !!!

PROGRAM KOLONII : wycieczka autokarowo-piesza na SŁOWACJĘ (JASKINIA BIELAŃSKA-TATRZAŃSKA ŁOMNICA-SZCZYRBSKIE JEZIORO); wycieczka autokarowa do ZAKOPANEGO(wejście na Gubałówkę, Stary Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Krupówki, zwiedzanie skoczni narciarskiej); wycieczka piesza do Małego Cichego; SPOTKANIE Z GÓRALSKIM GAWĘDZIARZEM; udział w letnim programie kulturalno-sportowym prowadzonym w Zakopanem; konkurs wiedzy o tematyce tatrzańskiej; ognisko z pieczeniem kiełbasek; dyskoteki; konkursy kolonijne.

Wyżywienie : 4 posiłki dziennie; suchy prowiant na drogę powrotną.

Ubezpieczenie od NNW oraz od KL za granicą - Signal Iduna Polska TU SA.
Transport : autokar zachodni z klimatyzacją.

Oferta przeznaczona jest dla grup zorganizowanych. Istnieje jednak możliwość dołączenia do grupy indywidualnie zgłoszonych uczestników. Wówczas osobom zainteresowanym podajemy terminy turnusów, miejsce wyjazdu oraz cenę za dany turnus.

Wyjazdy autokarów WOJDYŁO TRAVEL z województw : wielkopolskiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, mazowieckiego, opolskiego, dolnośląskiego i pomorskiego.

01.01.2019

2. KARKONOSZE + CZECHY

ZAKWATEROWANIE : Kowary koło Karpacza, obiekt od 16 sezonów podejmujący nasze kolonie; kilkuosobowe pokoje z umywalkami (prysznice, wc i umywalki dostępne z korytarzy) oraz pokoje z łazienkami; obiekt o dużej przestrzeni; sala dyskotekowa; świetlica (tenis stołowy, piłkarzyki); kawiarnia (TV, video); jadalnia z przeszkloną werandą i przepięknym widokiem na Przeł. Okraj; duży teren zielony wokół ośrodka; 2 niezależne boiska do siatkówki i piłki nożnej; zadaszony krąg ogniskowy. Ciekawe położenie obiektu pomiędzy Karkonoszami a Rudawami Janowickimi, wspaniałe walory uzdrowiskowe (słynne pobliskie sanatoria leczące choroby płuc i oskrzeli) oraz krajobrazowe.

01.01.2019

3. ZĄB k. ZAKOPANEGO

ZĄB k. Zakopanego : wieś o wybitnych walorach krajobrazowych i turystycznych, przepiękne widoki na Tatry, Beskidy i Gorce. Doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej. Codzienny widok na Tatry.

01.01.2019

4. MILÓWKA - BESKIDY

SZARE - gmina MILÓWKA : przepiękne krajobrazy Żywiecczyzny, zdrowy klimat, zielone szlaki górskie i spacerowe. Miejsce chętnie odwiedzane przez turystów.

01.01.2019

5. KOTLINA KŁODZKA + CZECHY

KOTLINA KŁODZKA posiada wiele atrakcyjnych miejsc godnych zwiedzenia (m.in. Kaplica Czaszek, Ruchoma Szopka, Sanktuarium w Wambierzycach, Rezerwat „Błędne Skały”, Huta Szkła Kolorowego „Barbara” w Polanicy-Zdrój oraz słynne uzdrowiska : Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój). Niedaleko do Czech.

01.01.2019

6. RABKA + PIENINY

RABKA : dziecięce centrum uzdrowiskowe o wyjątkowym mikroklimacie, wpływającym na zwiększenie odporności immunologicznej organizmu. Specjalizuje się m.in. w leczeniu chorób układu oddechowego, alergii, układu krążenia oraz cukrzycy.

02.02.2019

7. WĘGIERSKA GÓRKA

WĘGIERSKA GÓRKA k. ŻYWCA : przepięknie położona miejscowość turystyczna nad rzeką Sołą, która stanowi naturalną granicę między Beskidem Śląskim i Żywieckim. Stąd zaledwie 10 km do Żywca, jeszcze bliżej do sąsiedniej Milówki i Rajczy. Widokowe i łatwe trasy turystyczne.

02.02.2019

8. PIWNICZNA ZDRÓJ + SŁOWACKI RAJ

PIWNICZNA ZDRÓJ : miejscowość uzdrowiskowa w południowej części Beskidu Sądeckiego nad rzeką Poprad, wśród gór i lasów, na wysokości ok.450 m n.p.m. Pasmo Radziejowej oraz Pasmo Jaworzyny tworzą wspaniały przełom z licznymi zakolami. Piwniczna rozciąga się wzdłuż rzeki, wnika w doliny dopływających do niej potoków. Niedaleko stąd do Rytra, Krynicy Zdrój i Wierchomli.

y>