Kolonie dla dzieci i obozy dla młodzieży nad morzem 2020


01.09.2019

1.WŁADYSŁAWOWO

WŁADYSŁAWOWO jest znanym kurortem wczasowym położonym u nasady Półwyspu Helskiego. Miejscowość rozsławiły walory turystyczne, szerokie, piaszczyste plaże, port rybacki i Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. Niedaleko też stąd do Trójmiasta. Posiada łągodny bodźcowy klimat sprzyjający leczeniu nieżytu górnych drg oddechowych, alergii i astmy.

ZAKWATEROWANIE : Ośrodek Wczasowy położony w najładniejszej, pensjonatowej dzielnicy Władysławowa-Hallerowie, ok. 200 metrów od plaży i centrum. Pokoje 3-5 os. z łazienkami. Zejście na plażę łagodne i bezpieczne.

WYŻYWIENIE : 3 posiłki dziennie + podwieczorek; suchy prowiant na drogę powrotną.

PROGRAM KOLONII : wycieczka do Rozewia (zwiedzanie latarni morskiej); wycieczka autokarowa na PŁW HELSKI: pobyt na cyplu helskim i wielkiej plaży, w porcie rybackim. Zwiedzanie fokarium oraz wystawy „Ssaki naszego morza”. zwiedzanie WŁADYSŁAWOWA (port, promenada, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich CETNIEWO); kąpiel w morzu pod opieką ratownika; plażowanie; kolonijna spartakiada; Chrzest Morski; Wybory Miss i Mister Turnusu; Bal Przebierańców; Neptunalia; konkurs wiedzy o morzu; ognisko, wyjście na zachód słońca nad morzem; dyskoteki; imprezy i koncerty odbywające się w mieście.

Wyżywienie : 3 posiłki dziennie + podwieczorek.
Ubezpieczenie od NNW w Signal Iduna Polska SA TU.
Transport : autokar zachodni z klimatyzacją.

Oferta przeznaczona jest dla grup zorganizowanych. Istnieje jednak możliwość dołączenia do grupy indywidualnie zgłoszonych uczestników. Wówczas osobom zainteresowanym podajemy terminy turnusów, miejsce wyjazdu oraz cenę za dany turnus.

Wyjazdy autokarów WOJDYŁO TRAVEL z województw : wielkopolskiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, mazowieckiego, opolskiego, dolnośląskiego i pomorskiego.

01.09.2019

2. SZLAKIEM OBROŃCÓW HELU

PÓŁWYSEP HELSKI : przepiękny piaszczysty wał w kształcie kosy, będący ciągiem zalesionych wydm, utworzonych przez wiatr i prąd morski płynący na wschód wzdłuż polskiego brzegu.

Ahlbeck
Ahlbeck
01.09.2019

3. MIĘDZYWODZIE + MIĘDZYZDROJE + NIEMIECKIE NADBAŁTYCKIE UZDROWIA

MIĘDZYWODZIE : Teren Wolińskiego Parku Narodowego. Malownicza, uzdrowiskowa miejscowość na wschodnim krańcu wyspy Wolin, otoczona z jednej strony Morzem Bałtyckim, z drugiej – Zalewem Kamieńskim.

27.09.2019

4. DŹWIRZYNO

DŹWIRZYNO : miejscowość wypoczynkowa położona w odległości 12km od Kołobrzegu, słynie z czystych i wyjątkowo szerokich plaż. Turyści oprócz tradyctjnych kąpieli morskich i słonecznych mogą korzystać z wód Jeziora Resko - przystań jachtowa, tras rowerowych do Mrzeżyna oraz Grzybowa. Akwen jeziora połączony jest z morzem. Idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych.

27.09.2019

5. STEGNA + TRÓJMIASTO

STEGNA : miejscowość położona w województwie pomorskim, na Żuławach Wiślanych, nad Zatoką Gdańską, w rejonie Mierzei Wiślanej. Przystań morska dla rybaków, kąpielisko morskie, zabytkowe domy z  podcieniami.

01.01.2019

6. USTKA + ŁEBA + SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY

USTKA : piaszczyste plaże, jedno z najsympatyczniejszych letnisk nad Bałtykiem : nie za duże, nie za małe, ale zabytkowe, rozrywkowe i czyste. Bardzo ładna nadmorska promenada z wieżą widokową oraz kompleksem rozrywkowym ze sceną. Niewielki port rybacki z kolorowymi kutrami.

27.09.2019

7. JAROSŁAWIEC

JAROSŁAWIEC : spokojne, niewielkie letnisko położone na środkowym wybrzeżu, blisko Darłowa i Ustki. Wspaniały klimat i krajobrazy, sosnowe lasy, czysta woda w morzu, nadmorski klif - to zalety Jarosławca, które powodują, że miejscowość ta co roku przyciąga rzesze turystów. Na wypoczywających w tym miejscu wczasowiczów czeka również wiele ciekawych atrakcji, które urozmaicą nadmorski wypoczynek. Jarosławiec oferuje także bogatą bazę gastronomiczną oraz noclegową.

27.09.2019

8. D A R Ł O W O

DARŁOWO to przepiękne, nadmorskie miasteczko na Pomorzu Środkowym. Ten 14-tysięczny kurort posiada bardzo bogatą historię. Nie bez przyczyny nazywany jest Królewskim Miastem, ponieważ na darłowskim zamku urodził się i zmarł Eryk I Pomorski, słynny bałtycki pirat, a wcześniej król Szwecji, Danii i Norwegii. Jego ciało spoczywa w sarkofagu w Kościele Mariackim w centrum Darłowa.

27.09.2019

9. KOŁOBRZEG

KOŁOBRZEG : kuracjusze uzdrowiska to przede wszystkim osoby ze schorzeniami układu oddechowego, układu krążenia, narządu ruchu, chorobami reumatycznymi, endokrynologicznymi oraz z cukrzycą. Kołobrzeg jest również uznanym uzdrowiskiem dziecięcym, w którym najmłodsi pacjenci uzyskują pomoc w leczeniu wielu schorzeń.

27.09.2019

10. BURSZTYN MIERZEI WIŚLANEJ

SALKA GIMNASTYCZNA + BASEN LETNI

27.09.2019

11. ŁUKĘCIN + PROM + MIĘDZYZDROJE

Ł U K Ę C I N k. POBIEROWA MIĘDZYZDROJE – ŚWINOUJŚCIE – KOŁOBRZEG

27.09.2019

12. DĄBKI

DĄBKI :  bardzo chętnie odwiedzane letniko. Piaszczysta plaża, atrakcyjne szlaki turystyczne, wspaniały mikroklimat o walorach zdrowotnych, sąsiedztwo rozległych sosnowych lasów, doskonała baza do uprawiania sportów wodnych, a także rozległe jezioro, stwarzają doskonałe możliwości do aktywnej rekreacji i wypoczynku.

27.09.2019

13. ROWY

Miejscowość turystyczna (dawniej osada rybacka) położona wśród lasów sosnowych, między Łebą a Ustką. Na zachód od Rowów występuje wybrzeże klifowe, na wschód - ruchome wydmy Słowińskiego Parku Narodowego. Zachodnią część miejscowości objęto obszarem chronionego krajobrazu "Pas Pobrzeża na Wschód od Ustki".

y>